1. Home
  2. SIKÇA SORULAN SORULAR
  3. S SPORT PLUS INTERNET KOTAMI ETKİLER Mİ?
  1. Home
  2. YAYIN VE TEKNİK SORULAR
  3. S SPORT PLUS INTERNET KOTAMI ETKİLER Mİ?

S SPORT PLUS INTERNET KOTAMI ETKİLER Mİ?

S Sport Plus internet üzerinden veri transferi ile sunulan bir hizmet olup internet kotanızı daha az kullanmanız için izlediğiniz yayınların görüntüsü kalitesini değiştirmenize olanak sağlayan internet kotası dostu bir uygulamadır.

1 Ocak 2019 tarihi itibariyle Sabit İnternet Servis Sağlayıcılarında (ISS) kota sınırlamasına neden olan Adil Kullanım Noktası uygulaması sona erdiği için S Sport Plus’ta sporun zenginliğini sınırsız yaşayabilirsiniz. Sınırsız evde internet hizmetiniz ile S Sport Plus kullanımlarınızı dert etmenize gerek kalmaz. Detayları için sabit internet servis sağlayıcınız ile görüşebilirsiniz.

Mobil internet üzerinden ise kullanımlarınız operatörünüzün size sunmuş olduğu internet paketi özellikleri kapsamında gerçekleşir. Adil kullanım uygulaması olan mobil paketlerde bu uygulama kalkmış ve kullanımlar sınırsız olmuştur ancak detaylar için mobil operatörünüz ile görüşebilirsiniz.

Ayrıca dilerseniz canlı yayın ya da video izlerken görüntü kalitesini değiştirerek internet kotanızı daha az kullanabilirsiniz. Data kontrolü mobil cihazlarda video oynarken telefonu yatay konuma alıp düşük veri kullanımını devreye alarak, www.ssportplus.com adresinden ise video oynatılırken sağ alt köşede görüntü kalitesini değiştirerek sağlayabilirsiniz.